Patronite | Zrzutka | Artysta dla Ciebie | Muzykuje

Duety akustyczne - gitara z wokalem

Oprócz występów solowych, występuję także z utalentowanymi wokalistkami. W zależności od eventu na jakim występujemy, starannie dobieramy repertuar tak, aby publika była zadowolona. Poniżej możecie zobaczyć wokalistki z którymi obecnie współpracuję.

<
01

Aleksandra Nowak

Zakręcona studentka 5 roku psychologii.  Jest osobą energiczną, aktywną, pracowitą i wrażliwą. Sama o sobie mówi, że ‘jest jednocześnie za bardzo i zarazem nie dosyć’. Uwielbia chodzić do teatru, być na scenie, czytać książki i poznawać interesujących ludzi.  Ma słabość do poetów, saksofonistów i…czekolady ! Swój czas stara się podzielić między psychologię, muzykę i bliskich jej ludzi. Życie chciałaby przeżyć z pasją i to wszystko stara sięwyrazić w muzyce.

Aleksandra, przez kilka lat uczęszczała do szkoły wokalno aktorskiej w Krośnie, kształcąc swój wokal pod przewodnictwem Marka Wiatra. Podczas studiów, rozwijała swoje umiejętności wokalne w Warszawie, pod opieką Tadeusza Konadora. W 2014 roku, została wyróżniona podczas warsztatów aktorskich, prowadzonych przez Macieja Jendrysa i zagrała w jego filmie krótkometrażowym, pt. „My beloved sister”. Jej współpraca z Markiem rozpoczęła się szybko i efektywnie. Ich pierwszy wspólny występ miał miejsce w Pałacu Aleksandrinum i cieszyl się sporym zainteresowaniem . W ostatnim czasie, Aleksandra i Marek odwiedzili Studio Diamentowy Pies, nagrywając aranżacje znanych utworów rozrywkowych, a przed nimi kolejne muzyczne wyzwania.

02

Aleksandra Dzierżawska

Wokalistka, lektorka, konferansjerka, ze sceną związana od nastoletnośći. Przez kilka lat szkolona na operowy sopran, wróciła do muzyki rozrywkowej i kabaretowej. U boku Marka Korzemskiego miała przyjemność zdobyć 1 miejsce w konkursie piosenki aktorskiej w Koszalinie, dzięki jego oryginalnej aranżacji piosenki “Lubię wrony”.

03

Marta Sayed

Przygodę ze śpiewem zaczęła już jako 7-letnie dziecko, potem były już występy w konkursach, jak ‘Od przedszkola do Opola’, ‘Tomaszowska Wiosna’, itd. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne, śpiewu w chórach oraz zespołach, muzyki rozrywkowej,jak ‘Misz Maż’ , czy ‘Auderg Beat’, jak również występach jako solistka w przeglądach ogólnopolskich i zagranicznych ( Francja, Niemcy). Laureatka i wyróżniona w wielu konkursach wokalnych. Śpiewa covery w 7 językach obcych , czyli: angielskim, francuskim, rosyjskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim oraz muzykę orientalną ( perska, arabska, żydowska).

Facebook

>

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz